دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Diváci se konečně dočkají! Policie Modrava 2 přichází!

Ústřední dvojice Soňa Norisová a Jaroslav Satoranský se na Nově objeví už v neděli večer!
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Celebrity 
21. srpna 2017 02:15 / Nova
  0   0
Už v neděli budou moct diváci sledovat druhou řadu nejúspěšnějšího seriálu posledního desetiletí Policie Modrava. Dočkají se i svých hrdinů, v čele s Jaroslavem Satoranských či Soňou Norisovou. Na co všechno se mohou diváci těšit?

Od 27. srpna přinese televize Nova nových osm dílů kriminálních příběhů ze Šumavy. Z míst, kde režisér Jaroslav Soukup roky žije. Šumavu dobře zná, a i proto zasadil příběhy do míst, která si i diváci zamilovali.

Vždyť už díky prvné sérii stoupl na Šumavě turistický ruch. Zvedl se zájem o zdejší nemovitosti, dokonce i o ty, v kterých se točilo. Některé z nich byly totiž na prodej!

A na co je režisér Soukup kromě skvělého týmu hrdý? „Mimo jiné i na to, že všechno jsme stoprocentně natočili v šumavských reálech a exteriérech. Ani vteřina seriálu nebyla natočena v pražském atelieru," svěřil se režisér s tím, že ho samozřejmě těšilo, že při první dávce seriálu každý z dílů sledovalo přes 2 miliony diváků, což je televizní rekord. 

Kromě Jaroslava Satoranského, Soni Norisové, Filipa Tomsy, Michala Holána uvidí diváci opět Janu Bouškovou, Táňu Medveckou a mnohé další hrdiny. A objeví se i některé další postavy. 

Příběhy vycházejí z většiny z reálných kriminálních činů, ať už přímo ze Šumavy nebo z okolí. Bude se vraždit, vyšetřovat, podvádět i krást. Jako v běžném životě. Nicméně jde o kriminálku, kde nechybí smysl pro humor ani romantika. 

Za úspěchem už první série stojí podle mnohých filmových odborníků i to, že si režisér Soukup nenechal mluvit do obsazení. „Měl smlouvu na to, že ani producent ani televize mu do toho mluvit nebudou. Na každou, byť sebemenší roli, se dělal casting anebo alespoň kamerovky. A v tom je zásadní díl úspěchu," dodal zdroj ze štábu.

📷
4
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chcete provonět domov? Pořiďte osvěžovače vzduchu!

Styl

I naše babičky se kdysi zkrášlovaly. Vystačily si s přírodními produkty

Bydlení

Podzimní péče o trávník je velmi důležitá

1. Luxusní oáza klidu: Takhle si žije česká supermodelka Hana Soukupová

2. Vašek Noid Bárta překvapil! Podívejte se, jaké má svaly!

3. Jane Fonda vám vyrazí dech! Tři měsíce před osmdesátkou vypadá božsky!

4. Kam až tohle zajde? Zdrogovaný Koptík vypisuje erotické básně o Gregorové!

5. Takhle Kristinu Kloubkovou na obrazovce rozhodně neuvidíte!