Absolonová se zastala kolegyně Vondráčkové kvůli urážkám!

Monika Absolonová se zastala své kamarádky, zpěvačky Heleny Vondráčkové!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
16. září 2017 04:05 / ShowPix
  50   0
Monika Absolonová nemá problém říct svůj názor a taky to udělala. Nyní se zastala kolegyně a kamarádky Heleny Vondráčkové v kauze se zrušeným koncertem a zvláštně přelepenými billboardy.

Zpěvačku nejvíce naštvalo vyjádření šéfa TOP 09 Miroslava Kalouska, který na sociální síti uvedl, že „nejde o koncert ale trapnou estrádu”, v čemž ho podpořil i mladý politik Dominik Feri. 

Zatímco Helena Vodráčková s manželem Martinem Michalem zvažovali podání žaloby, Kalousek obrátil a svůj status z profilu sundal. Prý proto, že se nechce hádat. Ale názor na to, co je koncert a co estráda prý nezmění.

Absolonová se však do kauzy pustila a nenechala na politicích niť suchou! „Tak jsem si přečetla několik článků o tom, jak Miroslav Kalousek a Dominik Feri okomentovali zrušení  koncertu Heleny Vondráčkové… buď se mi to zdá a nebo mají naši politici super starosti a navíc naprosto postrádají džentlmenství???!!!,” uvedla Absolonová.

Pochopitelně se své kolegyně a kamarádky zastala a udělala to prý proto, že cítila, že to tak má být. „Helena Vondráčková je vynikajici zpěvačka, která rozdavá radost svým zpěvem 10tky let, dokonce se prosadila i v Polsku, Německu a Rusku. Navíc je to dáma a mě výroky zmíněných pánů fakt uráží. Myslím, že takové fórky patří možná tak na základní školu. Tohle má být opravdu politická elita nebo se mi to jen zdá? Estrádu, bohužel bez jakéhokoliv náznaku uměleckého výkonu, podle mne pan Kalousek a další denně předvádí v parlamentu... Ufff, to se mi ulevilo. Nezlobte se, muselo to ven,” dodala na profilu na sociální síti Absolonová.

 

📷
1
fotografie
kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Ježci se připravují na zimu. Pomozte jim s hledáním úkrytu, v němž přežijí mrazy

Styl

Podzimní a zimní móda v severském stylu je stále trendy

Bydlení

Oživte interiér pomocí přírodního kamene. Podrobný návod, jak to zvládnete i sami

1. Sexy modelka Kendall Jenner září ve vánoční kampani kosmetického gigantu!

2. Ed Sheeran měl nehodu, ruší světové turné!

3. Zpěvačka Mariah Carey okradena! Přišla o více než milion korun!

4. České celebrity se daly do politického boje! Podívejte se, kdo všechno šel k volbám!

5. Hvězda Ordinace se pochlubila miminkem v kočárku i štíhlou postavou