Herečka Postlerová je zděšena ze své mámy! Nesouhlasí s jejím chováním

Simona Postlerová je ze své matky docela na nervy!
 Celebrity 
16. července 2017 04:50 / archiv, ShowPix
  8   0
Simona Postlerová patří k oblíbeným českým herečkám. V životě neměla a nemá na růžích ustláno. Kromě nemocného syna se musela před pár měsíci rozloučit s milovaným manželem. Starosti jí dělá i její matka, dabérka a kantora Jana Postlerová.

Jana Postlerová je poměrně ostrá kritička a hlasová expertka. Jenomže si často plete hlasovou nauku hereckou a moderátorskou. Srovnává i podle jiných odborníků nesrovnatelné a často dokonce hodnotí osobnost člověka, aniž ho sama zná. 

Tím dělá své dceři problémy a někteří její kolegové si pak na maminku stěžují. „Já to nechci moc komentovat, ale někdy mě zamrzí, že máma zachází až příliš daleko a hodnotí i osobnost člověka, aniž by ho znala. Pak za mnou kolegové občas chodí. Ale je to její vidění,” řekla v rozhovoru pro Sedmičku Simona Poslerová.

Ta je narozdíl od své matky zase oblíbená a vyhledávaná i pro lidský přístup, pochopení a empatii jejími přáteli a kolegy.

„Simona je úžasná ženská, skvělá, bezvadná herečka. Její maminka je prostě semetrika a za to ona nemůže. Její máma asi tak trochu trpí nějakým mindrákem, že ona nedokázala to, co její dcera ano. Ale často až uráží některé profesionály, kteří se umí vyjadřovat paradoxně lépe, než ona sama,” dodala jedna ze známých hereček a dabérek.

kra | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Rady, jak správně zacházet s gelovými kapslemi na praní

Styl

Jak reklamovat nevydařenou dovolenou?

Bydlení

Boj s čištěním sprchových koutů

1. Zpěvák kapely Linkin Park spáchal sebevraždu. Co ho k otřesnému činu vedlo?

2. Wow! Emily Ratajkowski provokovala na pláži v mini bikinách!

3. Aleš Háma se vydal se svou rodinou na další expedici! Cílem se tentokrát stala Srí Lanka

4. Borhyová si užívá radovánky v bazénu. Fanoušci zase pohled na její tělo v bikinách

5. Moderátor Diváckých zpráv sbalil kufry, početnou rodinu a odjel relaxovat k moři